Okrsek Křižánky 2015

21.05.2015 12:40

Okrsková soutěž na Křižánkách 16. 5. 2015

Náš sbor na Křižánky připravil celkem 6 týmů. Jako první se na start požárního útoku postavila naše přípravka, která s podporou všech přihlížejících svůj útok zvládla na výbornou. Mladší žáci ukázali, že trénovat se vyplácí a umístili se na 3. místě. Po několika letech se v našem okrsku sešla 3 družstva žen. Naše ženy se v požárním útoku umístily na 2. místě, ve štafetě zvítězily a v součtu časů to stačilo na krásné druhé místo. V kategorii mužů soutěžilo 6 týmů. Náš tým před soutěží potrénoval a bylo to na jejich výkonu vidět. Nechybělo mnoho a mohlo to dopadnout i na stupně vítězů. Nakonec to vyšlo na 4. místo. Herálečtí veteráni ukázali svoje hasičské dovednosti a porazili tým veteránů z Křižánek. Jako poslední se na start postavilo herálecké družstvo dorostu, kteří okrsek pojali spíše tréninkově před nadcházejícím okresním kolem, ale i přesto předvedli při útoku kvalitní čas.

Shrnutí výsledků:

Přípravka             – 1. místo