Výročí 120

18.08.2013 11:52

Dne 10. 08. 2013 proběhly oslavy k 120. výročí založení sboru.

Program začal mší v kostele sv. Kateřiny v Herálci. Součástí bylo i svěcení svatého Floriána. Po mši účastníci oslav za doprovodu hudby došli zpět do parku, kde po malém odpočinku začaly projevy starosty a hostů. Navíc byli někteří členové odměněni za svou práci pro sbor vyznamenáními, popřípadě čestnými uznáními. Kolem 4. hodiny začala hrát hasická kapela a odpolední program spestřil útok našich nejmenších. Musíme uznat, že se jim povedl. Ve 20:00 začala hrát kapela Kodex Rock a svými písničkami nás bavili celý večer až do pozdních nočních hodin.

Za celý sbor bych ráda poděkovala všem hostům a okolním sborům, kteří  k nám na oslavy přijeli. A dále všem našim členům, kteří se už týdny před tím snažili oslavy, co nejlépe připravit. Děkujeme!! :-)